Magdalena Pardela

Nazywam się MAGDALENA Pardela, jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną i trenerką personalną.

Na co dzień można mnie spotkać w Krakowie w Centrum treningu i Fizjoterapii ArsAtheltica, jestem także właścicielką centrum.

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się na fizjoterapii w ginekologii i położnictwie ze szczególnym uwzględnieniem okresu ciąży i połogu. Specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji w obrębie miednicy oraz związanych z tym problemów. Pracuję z kobietami w każdym wieku zarówno w gabinecie, jak i na sali treningowej. Pomagam kobietom aktywnie i bezpiecznie przejść przez okres ciąży, a później świadomie i efektywnie wrócić do pełnej sprawności sportowej i fizycznej.

Jako trener szczególną uwagę zwracam na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Zajmuję się korekcją postawy oraz treningiem medycznym, który pozwala uzyskać świetną formę fizyczną mimo różnych problemów zdrowotnych, kontuzji, dolegliwości. 

Prowadzę liczne warsztaty i szkolenia dotyczące aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie, zdrowia intymnego oraz możliwości fizjoterapii w zaburzeniach funkcjonowania dna miednicy. Pacjentom oferuję efektywne treningi i fizjoterapię, którą zawsze dobieram indywidualnie do możliwości i celów terapii.

Podczas pandemii Covid-19, prowadziłam wiele zajęć on-line, z powodu ograniczeń jakie nas wszystkich spotkały. Dotknęły one szczególnie kobiety w ciąży, gdyż zostały zamknięte szkoły rodzenia, a także miejsca zajęć grupowych dla kobiet w ciąży. Wtedy zaczęłam myśleć o stworzeniu kursu on-line dla kobiet w ciąży. Nie było to dla mnie zadanie łatwe musiałam znaleźć ekipę filmową, skoordynować moją pracę na sali treningowej i w gabinecie, przygotować się merytorycznie, oswoić się z kamerą. Cieszę się, że udało mi się doprowadzić proces tworzenia kursu do końca. Całość to 32 lekcje zgrupowane w 3 blokach.

 

 Zapraszam Cię serdecznie na mój autorski kurs online.

 

 

e-mail: magda@arskrakow.pl

FB: https://www.facebook.com/mp.treningfizjoterapia/

IG: @trenerka_pardelka

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję